Kris Van Damme

Kristopher Julien Van Varenberg

5,6
494 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kris Van Damme
użytkownik usunięty
weeman86

marne to jest to co piszesz ty zresztą też

zgadzam się z Tobą Mati co do oceny weemana86. Pozdrawiam

weeman86

jesteś 0 (zero)

weeman86

marny aktor jak tata??? to w takim razie cos ci sie ........o

weeman86

aktor może za dobrze się w swoich początkach nie prezentuje...
ale jego tata jak to ująłeś to Jean Claude Van Damme - gwiazda kina akcji lat 80 i 90, więc nie wiem o kim mówisz "marny" :)

AdamBayern01

Kto jest marny ? z kim my piszemy van damme nie jest na szczycie teraz ok syn niech bedzie niechce nikogo obrazac ale dla mnie te osoby nie potrafia docenic aktora pozdro dla adama

AdamBayern01

Dokładnie.Poza tym Van Damme jest bardzo dobrym aktorem.

weeman86

Patrząc na ilość ról twierdzenie że marny aktor,jest nadużyciem on jeszcze zwyczajnie nie miał okazji nic porządnego zagrać,bo gra epizody,ocenienie go na dziś jest na wyrost i porównanie do taty też na wyrost...

weeman86

co do "młodego" Van Damma to się wypowiadał nie będę, bo nie miałem okazji zobaczyć jego zdolności aktorskich, lecz z tą marnotą odnośnie "starego" Van Damma to trochę kolego przegiąłeś a Twoje stwierdzenie jest jak dla mnie nie prawdziwe, nie na miejscu i pozbawione sensu :/

bolec_24

obejrzyj Bloodmoon z Chadem McQueen'em. Lub Krwawy sport 2 z zastępcą Van Damme. Van Damme nie dorasta do pięt grą aktorską i umiejętnościami. Kiedyś Van Damme robił na mnie wrażenie, ale po obejrzeniu filmów z innymi fighterami - Van Damme leży i kwiczy.

weeman86

weeman86 żal mi cię chłopcze i tyle

weeman86

No,tyle,że inni mają za bardzo wybajerowany i typowo filmowy styl walki.Van Damme miał niezwykłą grację kopnięć,realnie to wyglądało,a nie jakieś,na pokaz w filmie.

weeman86

WIELKA LEGENDA KINA AKCJI jest według ciebie marna :) hahaha

prof_mateusz27

Niektórzy tak maja nie poptrafią docenic legend filmów akcji

prof_mateusz27

kolego podpisuje sie pod tymi słowami :):):):) van damme the best

hatebreed_filmaniak

Van Damme jak ma coś dobrze zagrać to gra to bardzo dobrze.Z tamtym co napisał,że jest marnym aktorem nie warto dyskutować.Jakiś troll.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones