PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 745
ocen
5,7 10 1 37745
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

że niczego dobrego się po tym 'dziele' nie spodziewałem. I słusznie. Daję mu jedną gwiazdkę - tylko dlatego, że zero rezerwuję dla filmów o zombie'ch, które dla mnie są absolutną bottom line i głupszego/gorszego chłamu wymyślić nie można. A jeśli pytacie, czy lubię horrory...? Tak, pasjami. Ale muszą być klasy Alien'a, Horroru z ulicy Wiązów albo przynajmniej Piły.

ocenił(a) film na 3
markowe_filmy

Tak uwielbiasz że nawet nie wiesz co ;) Z trzech wymienionych przez ciebie tytułów tylko Koszmar to horror, Alieny to s-f a Piła to gore
Co do samego filmu jak zwykle w standardowych hamerykańskich produkcjach bohaterowie nie grzeszą intelignecją ;)

ocenił(a) film na 7
markowe_filmy

Coz... wiec rzeczywiscie jesli lubisz horrory to nie umiesz poznac sie na dobrym, 1 tej serii-arcydzielo, 2 gorsza ale utrzymana w klimacie dalem 7. najlepsze horrory ostatnich lat to wlasnie wzgorza maja oczy, rec i pila ma ciekawy klimacik

ocenił(a) film na 1
kdbw

Niepotrzebne 'jesli' w zdaniu 'jesli lubisz horrory' bo to już wyjaśniłem. Zdecydowanie wiem, jakie filmy lubię. 'Rec' oceniłem niewiele wyżej niż 'Wzgórza', głównie dlatego, że sposób budowania grozy jest nieco bardziej inteligentny. Bardzo dobrym horrorem jest 'Silent Hill', jeden z najlepszych ostatnich lat. Inne, które lubię...? Ninth Gate, Final Destination, From Dusk Till Dawn (1996) - za czarny humor, The Thing (za dotyk geniuszu), The Grudge i Ring - średnie, ale nowatorskie.
Acha, nie ma dla mnie znaczenia do ilu różnych gatunków ktokolwiek je zaszufladkuje. Dla mnie to filmy grozy aka horrory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones