PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 746
ocen
5,7 10 1 37746
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Zaskok:)

ocenił(a) film na 7

Zwiastun mile mnie zaskoczył...zapowiada się naprawde ciekawie.
Coś czuje że będzie lepszy od 1...ale to się zobaczy.
Chyba wybiore się na to do kina:)

Matt_19_

po zwiastunie mi sie bardzo podoba :D wybieram sie na pewno. tylko te mutanty jakies inne w tej czesci. takie bardziej mutantowe.
chyba wiecej akcji tutaj bedzie i bardziej stresujace, bo akcja bedzie dziac sie w tunelach, a w 1. stali na pustyni, wiec czulem ta przestrzen :P

ocenił(a) film na 7
e_maciek

Nom zapowiada się lepiej:)
Wogóle...komandosi...może być niezła walka.
Co do mutantów masz racje...też mi się wydają bardziej zmienieni...lepiej wyglądają według mnie ale to się zobaczy ...po po zwiastunie nie ocenia się filmu.

ocenił(a) film na 7
Matt_19_

"Nom zapowiada się lepiej:)
Wogóle...komandosi...może być niezła walka."

I w tym tkwi cały problem, mam szczere nadzieje, że gwardziści bardzo szybko stracą swoje zabawki. Karabin maszynowy skreślił już bowiem nie jeden dobrze zapowiadający się film grozy... czyli mniej strzelania a więcej budowania klimatu grozy, co Aja w remaku wyważył znakomicie. Poza tym małym szczegółem zapowiada się rzeczywiście dobrze. Muzyczka przypomina tracki jak z remaka, mutanci wyglądają wspaniale, no i zapowiada się niezła sieczka, oby tylko nie wyszedł kolejny "ugrzeczniony" slasherek w kategorii od 15 lat....... w sumie Craven nie pociął dzieła Aji, może i tym razem tego nie zrobi...

ocenił(a) film na 7
dux

Ciekwawe ile osób przeżyje(czy wogóle ktoś przeżyje):)
Ja bym stawiał że jedna babka i jakiś koleś...
W jedynce strasznie niespodobało mi się to że zginęła ta matka tego małego dziecka...aż widać od niej było bojowe nastawienie...gdyby przeżyła tą scene w samochodzie,napewno by zabiła każdego mutanta ze szczególnym okrucieństwem byle tylko odzyskać swoje dziecko.
Ogólnie 1 była fajna tyle że właśnie ten wątek mi się niespodobał:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones