PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 742
oceny
5,7 10 1 37742
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Kretynizm poganiany przez debilizm napędzany przez idiotyzm.
Niepełnosprawni mutanci załatwiający kamieniami weteranów Najlepszej Armii Wszech Czasów, żołnierki kretynki-blondynki ratowane w końcu przez żołnierki-brunetki... Nie, dzięki, ale absurd i bezsens mają swoje granice. W tym filmie granice te są przekroczone... absurdalnie i bezsensownie.

ocenił(a) film na 4
sendspam

"weteranów Najlepszej Armii Wszech Czasów" - hmmm wydawało mi się, że to mieli być kadeci a nie weterani.

sendspam

Naucz sie pisac bo z tej wypowiedzi nie wynika absolutnie nic (procz tego ze nie ogladales w ogole tego
filmu)

Katsper

Wydałem swoją opinię o filmie - jak się z nią nie zgadzasz, to twój problem.
PS Naucz się myśleć przed pisaniem, bo z twojej wypowiedzi nie wynika absolutnie nic oprócz tego, że umiesz używać argumentów ad personam i nic więcej.

sendspam

hehe ... no sensu wać pan w tym filmie nie szukaj ...swoja droga jak wybierajac sie na film o MUTANTACH mozna oczekiwac czegos wiecej niz tylko samych bzdur... to jest horror,horror,horror ... i to na dobrym poziomie:)polecam

kot_behemot85

Można oczekiwać dobrego horroru. A ten jest słabiutki.

sendspam

No widzisz i tego zdania brakowala w twojej pierwszej wypowiedzi ... swoja droga ten film bardziej przypomina kino akcji niz rasowy horror ale ogladac sie to da i momentami nawet z przyjemnoscia.

ocenił(a) film na 1
sendspam

sendspam zamknij ryj glupi cwoku.....nikt cie tu o zdanie nieprosi mam tren film i twierdze ze fajnie sie go oglada...a absurd to pojawienie sie twojego nic niewartego zdania tutaj

sebo_dante

Aleś mnie rozbawił swoją tępotą, ćwoku! :-D

sebo_dante

PS Ta ciota na obrazku, to naprawdę ty?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones