PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 745
ocen
5,7 10 1 37745
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

jedynka jak mówicie na początku miała swój klimat taki posmaczek ale od momentu gdy mutanty odeszły od przyczepy było już bardziej odrażająco niż strasznie. Według mnie horrory powinny obrzydzać ale też straszyć bo jak by dodać do tego filmu więcej strachu to byłoby mistrzostwo

ocenił(a) film na 1
Johnny_English

dobry horror to nie tylko obrzydzanie i straszenie. to przede wszystkim dobra fabuła. hills have eyes to komercyjny film, któremu wiele b rakuje.

elektroneuronowa

"dobry horror to nie tylko obrzydzenie i straszenie" z tego co wiem to dobry horror ma wlasnie straszyc :) to co wyroznia horror to rowniez elementy gore, czyli sila rzeczy rezyser nie moze z nich zrezygnowac jesli to ma byc w miare relany film. w filmach klasy survival HHE plasuje sie dosc wysoko i raczej mowienie ze to kino komercyjne to troche zbyt powierzchowna ocena zwlaszcza ze film wraca do korzeni i przypomina nam co to horror a nie szmirowate amerykanskie adaptacje japonskich straszydel.. co do HHE2 to mam mieszane uczucia ... akcja w wiekszosci dzieje sie wewnatrz przez co film traci klimat znany z jedynki ... rowniez nie wiadomo czy zmiana rezysera nie odbije sie negatywnie na filmie ... po teaserze spodziewalem sie wiecej, no ale poczekamy zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones