PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 746
ocen
5,7 10 1 37746
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Czyzby ocenili ten film sami maniacy i mega fani wzgórz jedynki czy po prostu ten film jest takim zajebistym seqelem? Wogóle to ktos juz go widzial?

ocenił(a) film na 10
Mayonez

Jest już w necie film do ściągnięcia od kilku dni. Niestety trafiła mi się wersja "zrarowana", która wymagała podania hasła. Będzie się dalej próbowało...

Doomsday_Of_Kingpin

nie polecam otwierania wersji zrarowanej.zainfekowane pliki, a po drugie dla pewnosci jak juz to sciagaj ze stron tam gdzie jest forum, przynajmniej masz pewnosc ze to nie fake.Takie male rady.Jest wersja kinowa zrobiona przez Fuze.W dzien nawet fajnie widac ale jak schodza do jaskini to tylko widac rece i latarki.Nie pgladalem wiem to z innych wypowiedzie.PEACE.

ocenił(a) film na 6
Mayonez

Raczej to pierwsze :) Dziwie się w ogóle skąd się biorą tacy ludzie którzy za pierwszą część poszliby w ogień...
W Polsce jeszcze filmu nie ma więc nie sądzę żeby osoby z zagranicy głosowali. Raczej piraci...

ocenił(a) film na 2
Split

Skąd się biorą tacy ludzie co im się pierwsza część nie podobała i już tylko czekają aby zjechać drugą??

Drugiej części nie widziałem dlatego jeszcze nie głosowałem.
OOO pierwsza część mi się podobałą :)

Split

Niestety przy takiej szybkosci wchodzenia filmów USA na Nasz rynek wiekszosc ogldajacych to piracie. Ja sam gdyby pierwsza czesc wzgórz by mi sie podobała zamiast czekac na premiere w polsce z mega opóźnieniem załatwił bym cos na lewo...takie realia....oczywiscie jak najbardziej nie jestem za piractwem...

Mayonez

No ale dobra...wiec ktos oglądał ten film wkoncu czy nie?:) dajcie jakies recenzje realne...

Split

Ja jestem z granica i glosuje.Tak dla rozwiania twoich watpliwosci.Nie dotyczy tego filmu.PEACE.

brodzikm

aaa u mnie w kinach od jutra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones