PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 742
oceny
5,7 10 1 37742
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Dziwię się widząc tak wysoką ocenę tak bardzo nieudanego filmu. Tak jak poprzednia część (też bardzo mi się nie podobała) jest to typowa krwawa, sztuczna napierdalanka. Jak dla mnie strata czasu. Chociaż jedynka była jeszcze gorsza. Następny gówniany "horror" klasy b. Nie polecam!

ocenił(a) film na 10
bercik324

nie oddam ci

bercik324

A mi się bardzo podobał.

Nie oddam ci 1,5 godz. ;P

ocenił(a) film na 1
bercik324

Ja ci oddam te 1,5 godziny. To proste. Idź spać o 1.5 później i wstań o swojej normalnej porze. Odzyskasz stracony czas. A jeśli wstaniesz godzinę szybciej jeszcze zyskasz. Najlepiej nie idź spać i w ten sposób zyskasz parę godzin. Za tę cenną radę przelej mi na konto 50 zeta. Czas to pieniądz więc płać.

Aha film jest po prostu do bani. Po cholerę wciskać wojsko w film skoro zwykły koleś z rewolwerem zachowa się bardziej jak żołnierz niż ta cała banda imbecylów z filmu. Zobaczcie bohatera gniotowatej pierwszej części i wielkich marines z drugiej. ehhh szkoda gadać. Nie polecam i już! I za tę radę również chcę 50 zeta gdyż zyskasz dodatkowe 1.5 godziny życia. Może nie skończysz jak bercik324 który teraz musi mi bulić za odzyskanie go.

ocenił(a) film na 3
bercik324

Bezapelacyjnie się zgadzam.

ocenił(a) film na 7
ribisi

Ja nie mogę, co za debilny komentarz, nie pierwszy w tym rodzaju, dużo więcej czasu zaoszczędziłbyś, gdybyś wyłączył kompa i nie wypisywał takiego bezsensu, lub ewentualnie najpierw obejrzeć trailer lub sample przed obejrzeniem całości.

bercik324

a ja po prsotu skromnie twierdze ze jak ktos nie lubi horrorow klasy b (ktore sa przeepickimi, fascynujacymi komediami) to niech ich nie oglada... przylaczam sie do wypowiedzi adamwis25 - trza bylo sie z trailerem zapoznac albo chociazby zapytac swojego guru, Bercik;p to tak na przyszlosc... hehe;p

bercik324

a i jeszcze jedno... nie zaprzeczysz przeciez ze scena z odcieciem reki, a nastepnie pomachaniem nia nie jest wyje***na w kosmos;p tak samo jak moj ulubiony cytat z kinematografii: 'aaaaaaaaaaa w kiblu jest reka' no wez xD i Ty zalujesz 1,5h?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones