PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 742
oceny
5,7 10 1 37742
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Najgorszy

ocenił(a) film na 2

To jest najgorszy film jaki w życiu widziałem.Fabuła nic.Zero klimatu który był super w
pierwszej części.Jeśli jest jakiś gorszy film to prosze bardzo o podanie tytułu.Jedynie
potworki fajnie zrobione.

ocenił(a) film na 7
Bartekcena

Wrong turn 4

użytkownik usunięty
Bartekcena

Smakosz 2 najnudniejszy a zarazem śmieszny "horror",a do The Hills Have Eyes 2 mi się podobał w ogóle w takich filmach fabuła ma jakieś znaczenie?mi to tak szczerze nie przeszkadzało podczas oglądania a klimat takiego GORE po prostu mi odpowiada,i fakt jedynka lepsza ale dwójka mimo wszystko też jest dobra,
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2

No fabuła nie jest najważniejsza bo w jedynce również była praktycznie zerowa jednak tam był klimat którego w dwójce nie odczuwałem.

użytkownik usunięty
Bartekcena

http://www.filmweb.pl/Job.Ostatnia.Szara.Komorka

ocenił(a) film na 2

Job najlepszy nie był ale przynajmniej na początku był jeszcze do przyjęcie ale po pół godzinie był jak flaki z olejem.Jednak Wzgórza mają oczy wciąż gorszy.

użytkownik usunięty
Bartekcena

Kwestia gustu. Dla mnie job to tak fatalny film, że jak obejrzę jakiegoś gniota, to przypominam sobie o jobie, który jest dla mnie wyznacznikiem tego jak żałosny może być film.

ocenił(a) film na 2

Dla mnie takim wyznacznikiem jest jak narazie The hills have eyes 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones