PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 746
ocen
5,7 10 1 37746
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Geez ; /

ocenił(a) film na 7

Niewiem czym jest sie tu podniecać.Widzialem pierwsza cześć i jedynie co to podobal mi sie poczatek (dobry wstep do calego filmu) po ktorym myslalem ze film ejszcze bardziej sie rozkreci ale z uplywajacym czasem bylo coraz to gorzej choc pierwszy atak mutantów na przyczepe byl ok.A druga czesc? hmm pewnie w niczym sie nie bedzie roznic od pierwszej.Znow pewnie zblakana rodzinka wyladuje na pustkowiu i bedzie walczyla ze zmutowanymi ludzmi (ironizuje) geez ; /.Co jak co ale biegajacy po pustynii "ludzie-mutanty" nie wzbudzaja u mnie zadnego strachu i adrenaliny ;)

Phase

Powiem ze dla mnie jedynka tez była z deka kiczowata. Tylko początek był dosyc kiedy nie było wiadomo o chodzi. I wcale jakos sie nie napalam 2. Bo wiem ze napewno nie bedzie lepsza.Moze byc tylko gorsza. Zazwyczaj 2 są gorsze.
pozdrawiam

Mehokat

co wy gadacie w prawdzie film nie wniosl nic nowego do gatunku to mial przyzwoita fabulem i niezle wykonanie i ogolnie mnie sie podobal. calkiem solidny horrorek a na 2 czesc czekam z utesknieniem bo zawsze mnie ciekawi co sie mozey wydazyc.
a co do 2 czesci to nie zawsze sa gorsze bo saw 2 nie byla wcale gorsza od pierszej czesci.

Phase

Wg mnie Saw 2 była gorsza i to znacznie niż pierwsza część... Acz The Hills have Eyes jakoś mi zapadł w pamięć, mimo że jak tu żeście powiedzieli - nic specjalnego w nim nie było, nic o czym warto wspominać lub się zachwycać. Z chęcią obejrzę dwójkę.

ocenił(a) film na 1
Phase

szczerze mówiąc pierwsza część, wg mnie byla naprawde cienka. nie czarujmy sie, co to za horror, gdzie jakies mutanty gwalcą kler z losta, gdzie jeden typek wyrusza na samobójczą jak sie patrzy walke z jakimis niedorobionymi kulfonami, gdzie jedna z nich ratuje mu życie, bo pewnie czuje sie niekochana. jak dla mnie, jedyne co mi sie podobało, to jak ten flajgers zjadł papuge. poczekamy, zobaczymy, moze druga część mnie zaskoczy.

Phase

jaja piszecie ludzie jaja.Film jest b.dobry .

cureman

najpierw obejrz, pozniej pisz. Nie wiem jak mozna podniecac sie filmem ktorego sie jeszcze nie obejrzalo!

Phase

Film był niezły... ale ze względu na to, że oglądałem go ze znajomymi na Nocy Grozy o 4 w nocy, po kilku piwach... Szydera na całego... Wszyscy w kinie mało nie pospadali z krzeseł, kiedy główny bohater (Doug?) dokonywał zemsty na śmiercionośnych mutantach... no i niezapomniana owacja dla psa;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones