PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263755}

W pogoni za świtem

Pray for Morning
4,9 301
ocen
4,9 10 1 301
W pogoni za świtem
powrót do forum filmu W pogoni za świtem

film z 2006 roku i tak mało osoób go oglądało z filmem musi być coś nie tak?? no i jest ...film jest słaby, nagrywany jakąś tanią kamera, fabuła mierna, aktorstwo jeszcze gorsze!!!!!!!obawiam sie ze prawie nikt z tych co oceniał nie oglądał tego filmu

fanzlalka

ja oglądałam i mi się podobał. -.- nie ma do tego tłumaczenia i może dla tego inni nie chcą go oglądać?

love_panic

no właśnie skoro...film jest z 2006 roku, niema do niego napisów, nie został wydany też na Dvd...to co tu mówić dużo.,..gówno

fanzlalka

Mnie się ten film podobał i to bardzo. Chciałam obejrzeć cos strasznego - obejrzałam.
A to, że nie ma napisów w niczym mi nie przeszkadzało.

Aila

AILA....niedziwie się że ci się podobał skoro filmowi"Jonas Brothers: The 3D Concert Experience" dałaś 10/10...chyba jeszcze nie skączyłaś gimnazjum bo żadnen dorosły człowiek nie ogląda tego typu filmu, zresztą dajesz każdemu filmowi 10.10 sorry ale chyba jest z tobą coś nie tak

ocenił(a) film na 3
fanzlalka

Skad przekonanie, ze zaden dorosly czlowiek nie oglada tego typu filmow? A
co? Doroslym to juz tylko melodramaty i obyczajowe zostaja? Ponoc jestem
"dorosly" a go obejrzalem... Choc przyznaje, ze slabe to to i wynudzilo
mnie cholernie, nie mam pojecia skad taka wysoka ocena (widac jestem za
stary zeby zaczaic o co kaman joł joł :P).

fanzlalka

jak dla mnie świetny horror. To jeden z niewielu horrorów, w którym nie leją się litry krwi ,a mimo to mnie przestraszył. Jest ciekawa historia, niezła gra aktorska, do tego Jackson Rathbone ( hot ). Mnie się podobało, tylko szkoda że nie ma napisów, ale większość zrozumiałam.

fanzlalka

Fatalny gniot, bardzo słaby. Przestraszyła mnie tylko fatalna gra aktorów- kompletni amatorzy. Do tego oszczędzanie na efektach specjalnych, za to czerwonej farby całe kubły. 2/10

ocenił(a) film na 4
fanzlalka

Najgorsze w tym wszystkim jest aktorstwo. Kiepskie aktorstwo, bo resztę na upartego można jeszcze jakoś znieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones